Lato z Zuzią

Opowiadania o przygodach Zuzi czytała dzieciom bibliotekarka Janina Maciaszek. Wakacyjne czytanie miało miejsce w książnicy w Strzyżewie.

W piątek, 8 lipca, w filii bibliotecznej w Strzyżewie odbyło się spotkanie z dziećmi pod hasłem „Lato z Zuzią”. Bibliotekarka Janina Maciaszek czytała milusińskim opowiadania o przygodach małej dziewczynki – bardzo lubianej bohaterki książek dla dzieci z serii Zuzia. Były to opowiadania „Zuzia idzie do fryzjera” „Zuzia jedzie pod namiot” i „Zuzia na plaży”. Po wysłuchaniu tych przygód dzieci rysowały ilustracje do przeczytanych tekstów.