Pluszaki w bibliotece

5 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Z tej okazji w filii bibliotecznej w Wielowsi można oglądać wystawę pluszaków.

Ten dzień jest okazją, aby przypomnieć czytelnikom ulubionych bajkowych bohaterów, którzy są nieodzownym elementem dzieciństwa. Bibliotekarka Barbara Biernat w bibliotece w Wielowsi przygotowała ciekawą ekspozycję, na której znalazły się pluszaki, np. Kubuś Puchatek, Kaczor Donald, Miś Uszatek. W ten sposób bibliotekarka zachęca dzieci, aby sięgały po bajki i czytały o losach znanych i lubianych postaci.