Konkurs na zakładkę

Gminna Biblioteka Publiczna w Sieroszewicach ogłosiła konkurs plastyczny pod hasłem „Najpiękniejsza zakładka do książki”. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci z przedszkoli i najmłodszych uczniów szkół podstawowych.

Celem konkursu jest rozwój zdolności plastycznych u dzieci. Konkurs jest przeznaczony dla przedszkolaków, dzieci z zerówek i uczniów klas I-III szkół podstawowych. Prace plastyczne można wykonać z dowolnego materiału w dowolnej technice. Uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jedną zakładkę. Pracę z podanym imieniem i nazwiskiem, klasą oraz nazwą szkoły należy dostarczyć do biblioteki w Sieroszewicach do dnia 11 maja 2017 roku. Nagrody będą przyznawane w dwóch kategoriach wiekowych, czyli dla przedszkolaków i dzieci z zerówki oraz uczniów klas I-III. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Sieroszewicach po 15 maja 2017 roku. O finale konkursu laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie. Wszystkie zakładki zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej. Organizator zastrzega sobie prawo do zamieszczania filmu i publikacji zdjęć uczestników konkursu na stronach internetowych: Gminnej Biblioteki Publicznej i Urzędu Gminy w Sieroszewicach, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami). Zgłoszenie do konkursu jest jednoznaczne z przyjęciem regulaminu.