Konkurs na walentynkę

Gminna Biblioteka Publiczna w Sieroszewicach ogłosiła konkurs plastyczny pod hasłem „Kartka walentynkowa”. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów z klas I-III oraz IV-VI szkół podstawowych.

Prace konkursowe można wykonać w dowolnej technice na kartce o wymiarach 15 cm x 10 cm. Uczestnik może zgłosić tylko jedną pracę. Kartkę walentynkową z podanym imieniem i nazwiskiem, klasą oraz nazwą szkoły należy dostarczyć do Gminnej Biblioteki Publicznej w Sieroszewicach do dnia 30 stycznia. Nagrody przyznawane będą w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci z klas I-III oraz uczniowie z klas IV-VI. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się po dniu 5 lutego w Gminnej Bibliotece Publicznej w Sieroszewicach. Laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie. Wszystkie prace zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej. Organizator zastrzega sobie prawo do zamieszczania filmu i publikowania zdjęć uczestników konkursu na stronach internetowych: Gminnej Biblioteki Publicznej i Urzędu Gminy w Sieroszewicach, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami). Zgłoszenie do konkursu jest jednoznaczne z przyjęciem regulaminu.