Konkurs na pisankę

Gminna Biblioteka Publiczna w Sieroszewicach ogłosiła konkurs plastyczny pod hasłem „Wielkanocna pisanka”. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci z przedszkoli i uczniów szkół podstawowych.

Jest to już trzynasta edycja konkursu, którego celem jest rozwój zdolności plastycznych u dzieci. Uczestnik może zgłosić tylko jedną pisankę. Pracę można wykonać w dowolnej technice i z dowolnego materiału. Pisankę z podanym imieniem i nazwiskiem, klasą oraz adresem szkoły należy dostarczyć do Gminnej Biblioteki Publicznej w Sieroszewicach do dnia 21 marca. Nagrody będą przyznawane w trzech kategoriach wiekowych, czyli dla przedszkolaków i dzieci z klas zerowych, dzieci klas I-III i uczniów klas IV-VII. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Sieroszewicach po 26 marca. O terminie finału laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie. Wszystkie pisanki zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej. Organizator zastrzega sobie prawo do zamieszczania filmu i publikacji zdjęć uczestników konkursu na stronach internetowych: Gminnej Biblioteki Publicznej i Urzędu Gminy w Sieroszewicach. Zgłoszenie uczestnictwa w konkursie jest jednoznaczne z przyjęciem regulaminu.