Dzień Dziecka z biblioteką

Z okazji Dnia Dziecka bibliotekarka filii bibliotecznej w Wielowsi odwiedziła milusińskich z miejscowego przedszkola. Dzieci miały okazję posłuchać opowiadania „Sklep z zabawakami”.

W czwartek, 30 maja, bibliotekarka Dominika Kucharska wybrała się do Publicznego Przedszkola w Wielowsi, aby z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka złożyć najmłodszym czytelnikom najserdeczniejsze życzenia. Dzieci otrzymały okolicznościowy dyplom oraz książeczkę do ich przedszkolnej biblioteki. Spotkanie było także okazją do wręczenia dyplomów za udział w konkursie na „Najpiękniejszą zakładkę do książki”. W przemiłej atmosferze przedszkolaki wysłuchały opowiadania pt. „Sklep z zabawkami ” autorstwa Danuty Ludwiczak.