Książka o wakacjach

W ramach kolejnych zajęć z cyklu „Letnie hece w bibliotece” dzieci wykonywały swój „Wakacyjnik”, czyli książkę o wakacjach.

W czwartek, 11 lipca, w Gminnej Bibliotece Publicznej w Sieroszewicach odbyły się kolejne zajęcia w ramach „Wakacji w bibliotece”. Na początku spotkania dziewczynki wysłuchały opowiadania Lilianny Fabisińskiej pt. „Ania i Krzyś przyjaciele Martynki w górach” z serii „Martynka”. Zadaniem uczestniczek zajęć było wykonanie „Wakacyjnika”. W książce o wakacjach znajdzie się wiele ciekawych treści, np. skarby z wakacji, widoki wakacyjne, ciekawe przygody. Na ostatnich zajęciach w sierpniu dziewczynki zaprezentują swoje książeczki. Zajęcia prowadziła dyrektor książnicy Maria Marciniak.

Kolejne spotkanie odbędzie się we wtorek, 13 sierpnia. Początek o godz. 14.00. Zapraszamy wszystkie dzieci, które atrakcyjnie chcą spędzić czas. Dobra zabawa gwarantowana.