Dzień Kredki w przedszkolu

Z okazji Dnia Kredki odbyło się spotkanie w przedszkolu w Ołoboku. Z milusińskimi spotkała się bibliotekarka miejscowej książnicy.

W piątek, 22 listopada, przedszkolaków odwiedziła Marlena Nowak, bibliotekarka filii bibliotecznej w Ołoboku, która przeczytała opowiadania ,, Wszystkie barwy tęczy” Disneya oraz „Sztuka” z serii „Kubusia Puchatka”. Dzieci z zaciekawieniem słuchały o kolorach tęczy i ciekawych pomysłach przyjaciół Kubusia Puchatka. Przedszkolaki miały także za zadanie pokolorować rysunek przedstawiający kredki. – Prace były piękne i kolorowe jak tęcza. Kreatywność dzieci jak zwykle nie zawiodła. Milusińscy po skończeniu kolorowania zaprezentowały swoje dzieła sztuki – powiedziała bibliotekarka z Ołoboku.