Mali bohaterowie – Kuba

Kolejnym gościem Gminnej Biblioteki Publicznej w Sieroszewicach była Barbara Stasiak, która przeczytała dzieciom opowiadanie pt. „Kuba” z książki „Mali bohaterowie” Barbary Gawryluk. Czytanie wakacyjne odbyło się on-line.

Gminna Biblioteka Publiczna w Sieroszewicach kontynuuje cykl czytań dotyczących odpowiedzialnych zachowań w trudnych sytuacjach losowych. Tym razem do książnicy przybyła Barbara Stasiak, dyrektor Gminnego Zakładu Ekonomiczno – Administracyjnego Szkół i Przedszkoli w Sieroszewicach. Panią Barbarę powitała Maria Marciniak, dyrektor biblioteki, która zaprosiła najmłodszych czytelników i ich rodziców do wysłuchania opowiadania o Kubie, który wiedział jak zachować się, kiedy do domu wejdzie złodziej. Po przeczytaniu opowiadania Barbara Stasiak zachęciła dzieci do bezpiecznego spędzenia wakacji. Milusińskich i ich rodziców, a także dziadków zapraszamy do obejrzenia filmu i posłuchania kolejnego opowiadania.

Ewa Kotowska-Rasiak

Film „Mali bohaterowie – Kuba”