Konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową

Gminna Biblioteka Publiczna w Sieroszewicach zaprasza dzieci do udziału w konkursie plastycznym „Kartka Bożonarodzeniowa”.

W konkursie mogą uczestniczyć dzieci ze szkół podstawowych.

Pracę konkursową należy wykonać na kartce o wymiarach 15×21 cm w dowolnej technice.

Uczestnik może zgłosić tylko jedną pracę.

Pracę konkursową z podanym imieniem i nazwiskiem, klasą oraz nazwą szkoły należy dostarczyć do Gminnej Biblioteki Publicznej w Sieroszewicach do dnia 5 grudnia 2023 r.

Prace oceniać będzie jury powołane przez Organizatora.

Nagrody przyznawane będą w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III i IV-VIII.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się po 12 grudnia 2023 r.
w Gminnej Bibliotece Publicznej w Sieroszewicach.

Wyniki zostaną opublikowane na stronie internetowej biblioteki.

Organizator zastrzega sobie prawo do publikowania zdjęć uczestników konkursu na stronie internetowej biblioteki  i na stronie internetowej Urzędu Gminy Sieroszewice, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami).

Zgłoszenie uczestnictwa w konkursie jest jednoznaczne  z przyjęciem warunków niniejszego regulaminu.

Wymagane dokumenty: