Lekcja o bibliotece

Uczniowie klasy drugiej ze Szkoły Podstawowej w Wielowsi wzbogacili wiedzę na temat funkcjonowania biblioteki. Dzieci miały także okazję zobaczyć jak wygląda książnica.

W czwartek, 24 listopada, w progach biblioteki w Wielowsi gościli uczniowie klasy drugiej ze Szkoły Podstawowej w Wielowsi w liczbie 15 osób wraz z opiekunką Dorotą Kaźmierczak. Dzieci Zapoznały się z funkcjonowaniem biblioteki i księgozbiorem, a także dowiedziały się jak należy postępować z wypożyczoną książką. Następnie bibliotekarka Barbara Biernat przeczytała książkę pt. „’Dobre wychowanie wierszem”. Na pamiątkę spotkania wszyscy uczniowie otrzymali zakładki do książek.